• konsola stal polerowana, blat - dąb ciemny
  • konsola stal polerowana, blat - dąb ciemny
  • konsola stal polerowana
  • konsola stal polerowana, blat - dąb ciemny

Konsola Vera silver, blat – postarzany dąb ciemny

2 450,00  brutto

Podstawa ze stali nierdzewnej polerowanej: Elementy metalowe naszego projektu są precyzyjnie, ręcznie wykonywane i szlifowane w pracowni metaloplastyki i kowalstwa artystycznego. Stal nierdzewna to szlachetny materiał, a szczególnie tak wypolerowana ma piękny lustrzany połysk.

Blat – dąb ciemny: Blat powstał z litego, naturalnego dębu, który został przez nas własnoręcznie stylizowany na stare drewno, uzyskując naturalny efekt ścierania pod wpływem wieloletniej eksploatacji i wystawiania na czynniki atmosferyczne, a następnie zabezpieczony wysokiej klasy olejem w kolorze intensywnego ciemnego brązu. Rezultat to bardzo klasyczny efekt ciemnego, starego dębu, który sprawdzi się w wielu aranżacjach. Technika olejowania dodatkowo podkreśla stylistykę starego drewna, eksponując ciemniejsze wgłębienia i rysy.

Wszelkie rysy, pęknięcia, sęki, przetarcia, itp. są zamierzonym efektem stylizacji na stare drewno i zapewniają niepowtarzalność każdemu egzemplarzowi.

Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Opis

WYMIARY:
120 cm szerokość
75 cm wysokość
40 cm głębokość
grubość blatu: 22mm
grubość ramy metalowej: 25x25mm

Nasze meble wykonujemy również na specjalne zamówienie w wariantach dedykowanych. Możliwe jest zastosowanie innych materiałów, wymiarów itd. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu. Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Dostępne typy blatów drewnianych:

Dostępne typy metali:

Możesz lubić także…