• konsola stal polerowana, blat - dąb szary przecierany
  • konsola stal polerowana, blat - dąb szary przecierany
  • konsola stal polerowana, blat - dąb szary przecierany
  • konsola stal polerowana, blat - dąb szary przecierany

Konsola Maxim silver, blat – szczotkowany dąb dark taupe

3 150,00  brutto

Unikatowa, wykona w 100% ręcznie konsola, której blat powstał z naturalnego dębu, w kolorze przecieranym szarym, z wyraźną strukturą szczotkowanego drewna. Do wybarwienia zastosowano  naturalny olejowosk, który wnika w głąb drewna, tworząc odporną na wodę czy zabrudzenia satynową powłokę. Piękny blat z ramą oraz nogi w kształcie krzyżaków nadają konsoli  elegancki wygląd.

Podstawa konsoli wykonana została ze stali nierdzewnej polerowanej. Elementy metalowe naszego projektu są ręcznie wykonywane i szlifowane w pracowni metaloplastyki i kowalstwa artystycznego. Stal nierdzewna to szlachetny materiał, a szczególnie tak wypolerowana ma wspaniały lustrzany połysk.

Z tej kolekcji mebli posiadamy w ofercie również piękny zestaw stolików kawowych wykonanych ze szczotkowanego dębu, w cenie 1199 zł za sztukę. Przy zakupie kompletu 2 stolików oferujemy promocyjną cenę 2199 zł.

Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Opis

WYMIARY:
180 cm szerokość
78 cm wysokość
35 cm głębokość
grubość drewnianej ramy blatu: 20 mm
grubość ramy metalowej: 80×20 mm

Nasze meble wykonujemy również na specjalne zamówienie w wariantach dedykowanych. Możliwe jest zastosowanie innych materiałów, wymiarów itd. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu. Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Dostępne typy blatów drewnianych:

Dostępne typy metali:

Możesz lubić także…