• sofa stal czarna, tapicerowana
  • sofa stal czarna, tapicerowana
  • sofa stal czarna, tapicerowana
  • sofa stal czarna, tapicerowana

Sofa Qubic black 140cm

1 190,00  brutto

Sofa w wersji minimalistycznej, oszczędnej w formie. Stworzona z ręcznie wykonanej stalowej ramy oraz siedziska tapicerowanego wysokogatunkową pianką o dużej gęstości, wykończonego bardzo solidną tkaniną tapicerską o wyraźnym splocie, naturalną w dotyku.

Kolorystyka materiału – matowa czerń – idealnie pasuje do prostej ramy, uzupełniając nowoczesny design. Z tej kolekcji tkanin oferujemy wykonanie podobnych siedzisk tapicerowanych także w czterech innych prezentowanych kolorach: beż, szarość, fuksja i turkus. Na zamówienie możliwe jest  użycie również innych tkanin zgodnie z preferencjami klienta.

Sofa idealnie sprawdzi się jako siedzisko w holu czy przedpokoju lub wzbogaci aranżację sypialni.

Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Opis

WYMIARY:
140 cm szerokość
75 cm wysokość
45 cm głębokość
wysokość do siedziska 45 cm, grubość siedziska 5cm
grubość ramy metalowej: 25x25mm

Nasze meble wykonujemy również na specjalne zamówienie w wariantach dedykowanych. Możliwe jest zastosowanie innych materiałów, wymiarów itd. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu. Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Mebel z podobną podstawą możemy wykonać również w stali polerowanej nierdzewnej.

Z tej kolekcji tkanin oferujemy wykonanie podobnych siedzisk tapicerowanych także w czterech innych prezentowanych kolorach: beż, szarość, fuksja i turkus:

Możesz lubić także…