• ława stal czarna, blat - sosna ciemna
  • ława stal czarna, blat - sosna ciemna
  • ława stal czarna, blat - sosna ciemna
  • ława stal czarna, blat - sosna ciemna
  • ława stal czarna, blat - sosna ciemna
  • ława stal czarna, blat - sosna ciemna

Ława Cross black, blat – postarzana sosna wenge

1 150,00  brutto

Podstawa ze stali czarnej. Elementy metalowe naszego projektu są starannie, ręcznie wykonywane i szlifowane w pracowni metaloplastyki i kowalstwa artystycznego, a następnie profesjonalnie malowane na kolor czarny mat.

Postarzana sosna wenge: Blat powstał z litej, naturalnej sosny, która została przez nas starannie, ręcznie stylizowana na stare drewno, a następnie zabezpieczona impregnatem w kolorze wenge – bardzo ciemnego brązu. Impregnat podkreśla urok postarzanego drewna, nie zatracając jednocześnie naturalnego rysunku słojów czy sęków. Blat zyskuje piękny czekoladowy kolor, a powierzchnię dodatkowo zabezpieczyliśmy przed ścieraniem warstwą matowego lakieru.

Wszelkie rysy, pęknięcia, sęki, przetarcia, itp. są zamierzonym efektem stylizacji na stare drewno i zapewniają niepowtarzalność każdemu egzemplarzowi.

Wymiary ławy i pasujących do niej stolików zostały tak dobrane, by mogły tworzyć funkcjonalny zestaw, stoliki w razie potrzeby chowają się pod blat, by oszczędzić miejsce, lub też mogą służyć jako dodatkowe stoliki pomocnicze bądź pufy. UWAGA! Kupując na tej stronie płacisz tylko za ławę. Żeby kupić cały zestaw w promocyjnej cenie, przejdź tutaj.

Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Opis

WYMIARY:
100 cm szerokość
50 cm wysokość
50 cm głębokość
grubość blatu: 25mm
grubość ramy metalowej: 25x25mm

Nasze meble wykonujemy również na specjalne zamówienie w wariantach dedykowanych. Możliwe jest zastosowanie innych materiałów, wymiarów itd. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu. Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Dostępne typy blatów drewnianych:

Mebel z podobną podstawą możemy wykonać również w stali polerowanej nierdzewnej.

Możesz lubić także…