• biurko - stal polerowana, blat - dąb szary shabby chic
  • biurko - stal polerowana, blat - dąb szary shabby chic
  • biurko - stal polerowana, blat - dąb szary shabby chic
  • biurko - stal polerowana, blat - dąb szary shabby chic

Biurko Alfa silver, blat – postarzany dąb szary w stylu shabby chic

2 090,00  brutto

Oryginalna designerska i nowoczesna podstawa z polerowanej stali nierdzewnej
Elementy metalowe w formie awangardowych koziołków naszego projektu są precyzyjnie, ręcznie wykonywane i szlifowane w pracowni metaloplastyki i kowalstwa artystycznego. Stal nierdzewna to szlachetny materiał, a szczególnie tak wypolerowana ma piękny lustrzany połysk.

Blat dębowy szary w stylu shabby chic:
Blat powstał z litego, naturalnego dębu, który został przez nas własnoręcznie stylizowany na stare drewno (poprzez szczotkowanie, ryflowanie bez użycia maszyn, heblowanie i szlifowanie) a następnie wykończony wysokiej jakości farbami kredowymi w dwóch kolorach: Paris Grey i Grafit, by uzyskać efekt przecieranego, cieniowanego koloru. Następnie blat zabezpieczyliśmy naturalnym bezbarwnym woskiem, aby stworzyć gładką oraz odporną na wodę czy zabrudzenia powłokę. Rezultat świetnie pasuje do obecnego trendu w urządzaniu wnętrz, szczególnie w stylu prowansalskim czy Shabby Chic. Nazwa tego stylu mówi sama za siebie. Shabby to m.in. przechodzony, sfatygowany, natomiast Chic utożsamiany jest z elegancją. Moda na “ozdabianie” nowoczesnych wnętrz starymi i podniszczonymi meblami nie wydaje się mijać, a wręcz przeciwnie – zyskuje coraz więcej zwolenników.

Wszelkie rysy, pęknięcia, sęki, przetarcia, itp. są zamierzonym efektem stylizacji na stare drewno i zapewniają niepowtarzalność każdemu egzemplarzowi.

Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Opis

WYMIARY:
120 cm szerokość
75 cm wysokość
40 cm głębokość
grubość blatu: 25mm
grubość ramy metalowej: 25x25mm

Nasze meble wykonujemy również na specjalne zamówienie w wariantach dedykowanych. Możliwe jest zastosowanie innych materiałów, wymiarów itd. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu. Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Dostępne typy blatów drewnianych:

Mebel z podobną podstawą możemy wykonać również w stali czarnej.

Możesz lubić także…