Promocja!
  • konsola czarna, blat - stare deski
  • konsola czarna, blat - stare deski
  • konsola czarna, blat - stare deski

Konsola Vera black, blat – stare deski

1 550,00  1 250,00  brutto

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Podstawa ze stali czarnej: Elementy metalowe naszego projektu są starannie, ręcznie wykonywane i szlifowane w pracowni metaloplastyki i kowalstwa artystycznego, a następnie profesjonalnie malowane na kolor czarny mat.

Blat z autentycznych starych desek: Blat tworzą odzyskane z przedwojennych chałup, młynów czy stodół oryginalne deski, wiek ich to najczęściej 80-100lat, ale zdarzają się i starsze egzemplarze. Charakteryzują się naturalnie nakreślonym rysunkiem, wyrytym w słojach drewna wiekiem, nadgryzioną zębem czasu strukturą. Przez dziesiątki lat wystawione były na działanie czynników zewnętrznych takich jak: mróz, słońce, wiatr, deszcz, czy śnieg, które nadały deskom niepowtarzalny wygląd, charakter i kolor. Deski zostały tylko delikatnie oczyszczone i trzykrotnie profesjonalnie zaimpregnowane naturalnym, bezbarwnym olejowoskiem, co zabezpiecza drewno przed działaniem wody czy tłuszczu.

Deski oferujemy w naturalnie stworzonych czterech kolorach: szary, jasnobrązowy, ciemnobrązowy oraz bielony.

Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Opis

WYMIARY:
120 cm szerokość
75 cm wysokość
40 cm głębokość
blat o grubości 15mm wpuszczany w ramę konsoli
grubość ramy metalowej: 25x25mm

Nasze meble wykonujemy również na specjalne zamówienie w wariantach dedykowanych. Możliwe jest zastosowanie innych materiałów, wymiarów itd. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu.

Dostępne typy blatów:

Dostępne typy metali:

Możesz lubić także…