• komplet stolików kawowych stal czarna, blat - dąb szary woskowany
  • komplet stolików kawowych stal czarna, blat - dąb szary woskowany
  • komplet stolików kawowych stal czarna, blat - dąb szary woskowany
  • komplet stolików kawowych stal czarna, blat - dąb szary woskowany

Stoliki Hugo black komplet, blat – postarzany dąb black taupe

2 390,00  brutto

Podstawa ze stali czarnej. Elementy metalowe naszego projektu są starannie, ręcznie wykonywane i szlifowane w pracowni metaloplastyki i kowalstwa artystycznego, a następnie profesjonalnie malowane na kolor czarny mat. Dzięki zastosowaniu zarówno w grubości ramy, jak i blatu jednakowego wymiaru 4 centymetrów, stoliki wyglądają masywnie i spójnie.

Postarzany dąb black taupe: Blat powstał z litych dębowych desek, które pięknie oddają charakter starego drewna. Następnie blat został przez nas dodatkowo własnoręcznie postarzony, by nadać mu jeszcze głębszej struktury oraz zabezpieczony naturalnym olejowoskiem, który wnika w głąb drewna, tworząc odporną na wodę czy zabrudzenia lekko błyszczącą powłokę. Dzięki zastosowaniu dwóch odcieni wosku (szarego i ciemnobrązowego) tworzymy niepowtarzalne wykończenie w odcieniu szarym, z widocznym rysunkiem naturalnego dębu, a we wgłębieniach i rysach powstałych w procesie postarzania przybiera on intensywniejszy ciemny kolor.

Uwagi: Podobne zestawy stolików możemy wykonać w dowolnych kombinacjach i konfiguracjach. Możliwe jest zastosowanie innych materiałów, wymiarów itd. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu.

Wszelkie rysy, pęknięcia, sęki, przetarcia, itp. są zamierzonym efektem stylizacji na stare drewno i zapewniają niepowtarzalność każdemu egzemplarzowi.

Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Opis

WYMIARY:

Stolik większy:
100 cm szer.
50 cm wys.
55 cm gł.

Stolik mniejszy:
55 cm szer.
40 cm wys.
55 cm gł.

grubość blatu: 40mm
grubość ramy metalowej: 40x20mm

Nasze meble wykonujemy również na specjalne zamówienie w wariantach dedykowanych. Możliwe jest zastosowanie innych materiałów, wymiarów itd. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu. Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Dostępne typy blatów drewnianych:

Mebel z podobną podstawą możemy wykonać również w stali polerowanej nierdzewnej.

Możesz lubić także…