Promocja!
  • stolik kawowy stal czarna, blat - dąb bielony
  • stolik kawowy stal czarna, blat - dąb bielony
  • stolik kawowy stal czarna, blat - dąb bielony
  • stolik kawowy stal czarna, blat - dąb bielony

Stolik Vera black, blat – postarzany dąb bielony

1 150,00  790,00  brutto

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Podstawa ze stali czarnej. Elementy metalowe naszego projektu są starannie, ręcznie wykonywane i szlifowane w pracowni metaloplastyki i kowalstwa artystycznego, a następnie profesjonalnie malowane na kolor czarny mat.

Blat – dąb bielony. Blat powstał z litego, naturalnego dębu, który został przez nas własnoręcznie stylizowany na stare drewno, uzyskując naturalny efekt ścierania pod wpływem wieloletniej eksploatacji i wystawiania na czynniki atmosferyczne. Następnie drewno zostało zabezpieczone wysokiej klasy naturalnym olejowoskiem w kolorze kremowej bieli. Produkt ten wnika w głąb drewna, tworząc lekko transparentną powłokę, odporną na wodę czy zabrudzenia. Uzyskany efekt to delikatnie błyszczący ciepły odcień bieli z widocznym rysunkiem starych dębowych desek.

Wszelkie rysy, pęknięcia, sęki, przetarcia, itp. są zamierzonym efektem stylizacji na stare drewno i zapewniają niepowtarzalność każdemu egzemplarzowi.

Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Opis

WYMIARY:
70 cm szer.
70 cm gł
55 cm wys.

grubość ramy metalowej: 25x25mm

Nasze meble wykonujemy również na specjalne zamówienie w wariantach dedykowanych. Możliwe jest zastosowanie innych materiałów, wymiarów itd. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu. Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Dostępne typy blatów drewnianych:

Dostępne typy metali:

Możesz lubić także…