Promocja!
  • stolik kawowy stal czarna, blat - dąb ciemny
  • stolik kawowy stal czarna, blat - dąb ciemny
  • stolik kawowy stal czarna, blat - dąb ciemny
  • stolik kawowy stal czarna, blat - dąb ciemny

Stolik pomocniczy Vera black, blat – postarzany dąb black pepper

1 050,00  750,00  brutto

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Podstawa ze stali czarnej. Elementy metalowe naszego projektu są starannie, ręcznie wykonywane i szlifowane w pracowni metaloplastyki i kowalstwa artystycznego, a następnie profesjonalnie malowane na kolor czarny mat.

Blat – dąb postarzany black pepper: Blat powstał z litego, naturalnego dębu, który został przez nas własnoręcznie stylizowany na stare drewno, uzyskując naturalny efekt ścierania pod wpływem wieloletniej eksploatacji i wystawiania na czynniki atmosferyczne, a następnie zabezpieczony wysokiej klasy woskiem w kolorze intensywnego brunatnego brązu. Rezultat to bardzo klasyczny efekt ciemnego, starego dębu, który sprawdzi się w wielu aranżacjach. Technika woskowania dodatkowo podkreśla stylistykę starego drewna, eksponując ciemniejsze wgłębienia i rysy. Blat ma eleganckie, matowe wykończenie.

Wszelkie rysy, pęknięcia, sęki, przetarcia, itp. są zamierzonym efektem stylizacji na stare drewno i zapewniają niepowtarzalność każdemu egzemplarzowi.

Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Opis

WYMIARY:
60 cm szerokość
40 cm wysokość
40 cm głębokość
grubość blatu: 22mm
grubość ramy metalowej: 25x25mm

Nasze meble wykonujemy również na specjalne zamówienie w wariantach dedykowanych. Możliwe jest zastosowanie innych materiałów, wymiarów itd. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu. Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Dostępne typy blatów drewnianych:

Mebel z podobną podstawą możemy wykonać również w stali polerowanej nierdzewnej.

Możesz lubić także…