• stołek barowy stal czarna, blat - dąb woskowany
  • stołek barowy stal czarna, blat - dąb woskowany
  • stołek barowy stal czarna, blat - dąb woskowany
  • stołek barowy stal czarna, blat - dąb woskowany

Hoker Hugo, blat – postarzany dąb black pepper

650,00  brutto

Podstawa ze stali czarnej. Elementy metalowe naszego projektu są starannie, ręcznie wykonywane i szlifowane w pracowni metaloplastyki i kowalstwa artystycznego, a następnie profesjonalnie malowane na kolor czarny mat. Dzięki zastosowaniu zarówno w grubości ramy, jak i blatu jednakowego wymiaru 4 centymetrów, hokery wyglądają masywnie i spójnie.

Dąb woskowany: Blat powstał z litych dębowych desek, które pięknie oddają charakter starego drewna. Następnie blat został przez nas dodatkowo własnoręcznie postarzony, by nadać mu jeszcze głębszej struktury oraz zabezpieczony wysokiej klasy naturalnym olejowoskiem, który wnika w głąb drewna, tworząc odporną na wodę czy zabrudzenia lekko błyszczącą powłokę. Do wykończenia wybraliśmy produkt w kolorze black pepper, który zapewnia drewnu piękny ciemnobrązowy odcień z widocznym rysunkiem naturalnego dębu, a we wgłębieniach i rysach powstałych w procesie postarzania przybiera on intensywniejszy ciemny kolor.

Wszelkie rysy, pęknięcia, sęki, przetarcia, itp. są zamierzonym efektem stylizacji na stare drewno i zapewniają niepowtarzalność każdemu egzemplarzowi.

Uwagi: Podobne hokery możemy wykonać w dowolnej wysokości. Prezentowane na zdjęciach realizacje pokazują wysokość dopasowaną do stołu obiadowego, ale możliwe jest wykonanie stołków barowych w wymiarze odpowiednim do blatów o wysokości 90 cm lub wyższej.

Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Opis

WYMIARY:
33 cm szerokość
47 cm wysokość
33 cm głębokość
grubość blatu: 40mm
grubość ramy metalowej: 40x20mm

Nasze meble wykonujemy również na specjalne zamówienie w wariantach dedykowanych. Możliwe jest zastosowanie innych materiałów, wymiarów itd. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu. Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Dostępne typy blatów drewnianych:

Mebel z podobną podstawą możemy wykonać również w stali polerowanej nierdzewnej.

Możesz lubić także…