• konsola czarna, blat - dąb bielony
  • konsola czarna, blat - dąb bielony
  • konsola czarna, blat - dąb bielony
  • konsola czarna, blat - dąb bielony

Konsola Vera black, blat – postarzany dąb bielony

1 490,00  brutto

Podstawa ze stali czarnej: Elementy metalowe naszego projektu są starannie, ręcznie wykonywane i szlifowane w pracowni metaloplastyki i kowalstwa artystycznego, a następnie profesjonalnie malowane na kolor czarny mat.

Blat – dąb bielony: Blat powstał z litego, naturalnego dębu, który został przez nas własnoręcznie stylizowany na stare drewno, a następnie wykończony kremowo ? białym olejem, który na drewnie tworzy pół ? transparentną powłokę z widocznym rysunkiem i kolorem naturalnego dębu, a we wgłębieniach i rysach powstałych w procesie postarzania przybiera intensywniejszy biały kolor.

Wszelkie rysy, pęknięcia, sęki, przetarcia, itp. są zamierzonym efektem stylizacji na stare drewno i zapewniają niepowtarzalność każdemu egzemplarzowi.

Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Opis

WYMIARY:
120 cm szerokość
75 cm wysokość
40 cm głębokość
grubość blatu: 22mm
grubość ramy metalowej: 25x25mm

Nasze meble wykonujemy również na specjalne zamówienie w wariantach dedykowanych. Możliwe jest zastosowanie innych materiałów, wymiarów itd. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu. Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Dostępne typy blatów drewnianych:

Dostępne typy metali:

Możesz lubić także…