• Stół - sosna ciemna, regulowana wysokość
  • Stół - sosna ciemna, regulowana wysokość
  • Stół - sosna ciemna, regulowana wysokość
  • Stół - sosna ciemna, regulowana wysokość

Stół Old Black, blat – postarzana sosna wenge

2 290,00  brutto

Podstawa z wiekowego metalowego odlewu w kolorze czarnej stali, ze starodawną korbką służącą do regulowania wysokości blatu.

Blat pięknie wykonany z litej, naturalnej sosny, która została przez nas starannie, ręcznie stylizowana na stare drewno, a następnie zabezpieczona impregnatem w kolorze wenge – bardzo ciemnego brązu. Impregnat podkreśla urok postarzanego drewna, nie zatracając jednocześnie naturalnego rysunku słojów czy sęków. Blat zyskuje piękny czekoladowy kolor, a powierzchnię dodatkowo zabezpieczyliśmy przed ścieraniem czy wilgocią warstwą matowego lakieru.

Dzięki regulowanej wysokości mebel może służyć zarówno jako stolik kawowy w salonie, jak i stół do jadalni (w typowej wysokości 75cm), który wygodnie pomieści 4 osoby. Ze względu na wielofunkcyjność szczególnie praktyczny w niewielkich pomieszczeniach.

Wszelkie rysy, pęknięcia, sęki, przetarcia, itp. są zamierzonym efektem stylizacji na stare drewno i zapewniają niepowtarzalność każdemu egzemplarzowi.

Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Opis

WYMIARY:
81 cm średnica blatu
wys. regulowana starodawną korbką w zakresie 60-75cm
grubość blatu: 24mm

Nasze meble wykonujemy również na specjalne zamówienie w wariantach dedykowanych. Możliwe jest zastosowanie innych materiałów, wymiarów itd. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu. Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Dostępne typy blatów drewnianych:

Możesz lubić także…