• Stół - dąb mocca, regulowana wysokość
  • Stół - dąb mocca, regulowana wysokość
  • Stół - dąb mocca, regulowana wysokość
  • Stół - dąb mocca, regulowana wysokość

Stół Old Black, blat – postarzany dąb mocca

2 550,00  brutto

Podstawa z wiekowego metalowego odlewu w kolorze czarnej stali, ze starodawną korbką służącą do regulowania wysokości blatu.

Blat pięknie wykonany z masywnego litego dębu, ma średnicę 90cm. Grubość blatu to 4cm. Został on przez nas ręcznie stylizowany na stare drewno, uzyskując naturalny efekt ścierania pod wpływem wieloletniej eksploatacji i wystawiania na czynniki atmosferyczne. Blat następnie zabezpieczyliśmy tradycyjnie stosowanymi przed laty metodami – wysokiej klasy naturalnym olejem w kolorze intensywnego kawowego brązu. Rezultat to bardzo klasyczny efekt ciemnego, starego dębu, który sprawdzi się w wielu aranżacjach. Technika olejowania dodatkowo podkreśla stylistykę starego drewna, eksponując ciemniejsze wgłębienia i rysy.

Dzięki regulowanej wysokości mebel może służyć zarówno jako stolik kawowy w salonie, jak i stół do jadalni (w typowej wysokości 75cm).

Wszelkie rysy, pęknięcia, sęki, przetarcia, itp. są zamierzonym efektem stylizacji na stare drewno i zapewniają niepowtarzalność każdemu egzemplarzowi.

Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Opis

WYMIARY:
91 cm średnica blatu
wys. regulowana starodawną korbką w zakresie 60-75cm
grubość blatu: 40mm

Nasze meble wykonujemy również na specjalne zamówienie w wariantach dedykowanych. Możliwe jest zastosowanie innych materiałów, wymiarów itd. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu. Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Dostępne typy blatów drewnianych:

Możesz lubić także…