Promocja!
  • ława stal czarna FOXTROT, blat - dąb bielony
  • ława stal czarna FOXTROT, blat - dąb bielony
  • ława stal czarna FOXTROT, blat - dąb bielony
  • ława stal czarna FOXTROT, blat - dąb bielony
  • ława stal czarna FOXTROT, blat - dąb bielony

Ława Foxtrot black, blat – postarzany dąb bielony

1 250,00  890,00  brutto

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Podstawa wykonana ze stali czarnej. Elementy metalowe naszego projektu są starannie, ręcznie wykonywane i szlifowane w pracowni metaloplastyki i kowalstwa artystycznego, a następnie profesjonalnie malowane na kolor czarny mat. Dzięki zastosowaniu zarówno w profilu ramy, jak i grubości blatu jednakowego wymiaru 4 centymetrów, ława wygląda bardzo klasycznie i spójnie.

Blat – dąb bielony: Blat powstał z litych dębowych desek o grubości 4 cm, które pięknie oddają charakter starego drewna. Następnie blat został przez nas dodatkowo ręcznie postarzony, by nadać mu jeszcze głębszej struktury, a następnie zabezpieczony kremowo-szarym woskiem, który na drewnie tworzy trwałe, matowe wykończenie w odcieniu biało-szarym, z widocznym rysunkiem naturalnego dębu, a we wgłębieniach i rysach powstałych w procesie postarzania przybiera intensywniejszy biały kolor.

Wszelkie rysy, pęknięcia, sęki, przetarcia, itp. są zamierzonym efektem stylizacji na stare drewno i zapewniają niepowtarzalność każdemu egzemplarzowi.

Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Opis

WYMIARY:
110 cm szerokość
44 cm wysokość
40cm głębokość

grubość ramy metalowej: 40x10mm

Nasze meble wykonujemy również na specjalne zamówienie w wariantach dedykowanych. Możliwe jest zastosowanie innych materiałów, wymiarów itd. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu. Ze względu na to, że meble wykonywane są w 100% ręcznie – termin realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Dostępne typy blatów drewnianych:

Dostępne typy metali:

Możesz lubić także…